Отзыв.net

Регистрация

URBAN RECRUITMENT

Приїхали і проходимо тут зараз ізоляцію а потім підемо працювати! ЗАДОВОЛЕНІ! Ми радимо та будемо вертатися

Знайшли з коліжанкою працю на складі одягу, помогла дуже вічлива і чемна дівчина рекрутер. Праця не важка особливо після курей! Умови мєшкання подобаються, дбають про людей координатор на телефоні. Все супер! Братова буде робила візу від Урбану. Реко.. Читать далее »

Добрі люди допомогли знайти роботу.Нас зустріли , забрали з вокзалу, поселили. Вийшли на роботу на наступний день після приїзду. Відпрацювали біометрію .планую знову їхати по біометрії. попались одного разу на жахливу агенсію, але це не про Urban.

Гідна праця, високі ставки. Поїду ще. Тільки в кімнатах 4 людей, було трохи важко привикнути до незнайомих людей,але все ок. дуже вдячня.

знайшла оголошення на сторінці у вайбері шо потрібно людей на упаковку в місто під Варшавою. Мені 24 , ставка мені запропонували 17 ЗЛ НЕТТО. Якщо чесно я з опаскою поставилася до такої пропозиції бо всі інші мені пропонували ну максимум 14.Але хвилю.. Читать далее »

что могу сказать о фирме....попала сюда первый раз с первых дней могу сказать что здесь людей не обманывают.делают всё что возможно и всё для людей!!!не наживаются и не кидают в пропасть.в дальнейшем надеюсь что буду сотрудничать только с этой фирмой.. Читать далее »

Агенція Urban Сама Най Хороша На Якій Я Працював Я В Польщі 4 Раз Але Лишень Ця Агенсія Може Допомогти Подати Документи На Школу Щоб Получати Ставку Як Студент Всі Хто Хоче Йіхати В Польшу Звертайтеся На Цю Агенсію Urban Ніхто Не Пожаліє Кординатори .. Читать далее »

Ми працювали за 17 зл на годину і після карантину знову туди поїдемо! Дякую.

Роботал 2 раза через Урбан никаких вопрос всё хорошо и щас третий раз подаю на визу тоже через них зарплата хорошая снимаю по минимому будем чесны но я думаю что 50 злот за жельё когда другие снимают 300 это хорошо

Это агентство обманывают людей. За жильё высчитали за полный месяц, хотя 16 числа покинула страну, на звонки не отвечают, Аванс пока привезут с голоду помереть можно, очень непорядочное агентство .

Дуже хороші ставки! На такій самій роботі в іншому місці копійки платили! Сподобалося найбільше, що оплата, як і має бути, на карточку приходить, чесно розраховують. За візу об'яснили, документи зробили. От тільки бери і заробляй!

Работаю четвёртый месяц, подала на карту - планирую дальше тут работать. 800 грн залога за приглашение вернули, работа как в вакансии, зарплата на карточку, условия жилья хорошие. Подруга сейчас делает визу по их приглашению, едет со мной работать. С.. Читать далее »

класс працюєм заробляєм. задоволений. буду радити всім хто хтів би їхати працювати. номер рекрутера напишу якшо хочете пишіть

Фірма URBAN RECRUITMENT то дійсно лідери у працевлаштуванні! дуже раді, що найшли їх, що допомогли нам.

Зробили візу у них! 800 грн заплатили, думали, шо не вернуть так як оюіцяли! А ми приїхали і нам вернули всі гроші! ДЯкуємо агенції будемо працювали!

Не слушайте тех, кто говорит что Урбан кинули с работой или на деньги, уволили и тд С собственного опыта знаю и видела как некоторые неделю после приезда делают бардак на жилье, пили, обрыгали всю комнату, не выходили на работу, а потом такие умники .. Читать далее »

допомогли зробити візу, потім вийти на роботу, в Лодзі хостел з дуже хорошими умовами Комунікація на вищому рівні Ніколи не було такого що не брали трубку чи ігнорували, завжди попереджали про форс-мажори і допомагали їх вирішити

Рекрутація працює на високому рівні.Працюю в Польщі вже 5 років,постійно працевлаштовувався від агенцій але ще такого ставлення до клієнта не зустрічав.Підібрали вакансію,зробили всі необхідні документи,легально працевлаштовують.Координатор завіз до .. Читать далее »

Хочу сказать спасибо, так как тут нам помогли! Нас кинули с предыдущей работой, а тут все очень по людски И сервис тоже людской

Случайно как то попали на эту Urban Recruitment. Нам ее посоветовала подруга. Очень рады с мужем, что так случилось. Невероятное везение, так как мы уже поняли. Потому что нам ни разу не обманули и все время только помогали. Нету ничего лучше чем отв.. Читать далее »


Мой отзыв© Отзыв.net