Отзыв.net

Регистрация

НЕ РАДЖУ ЗВЕРТАТИСЬ!!!! В понеділок була на прийомі у Оксани Павлівни (гастроентеролог). Це що з чимось... лікар дивлячись завжди у комп'ютер по моїх словах, приписала мені ряд ліків (не розумію на що вона опиралась адже аналізи і УЗД я не здавала),.. Читать далее »

Знайомі порадили скористатися послугами медичного центру "Салютем", що в місті Вінниця на вулиці Соборна 46А. Скористалася пакетом послуг, який включав в себе декілька видів аналізів крові. Результатом абсолютно задоволена, всім раджу.

Знакомый в городе Винница проходил осмотр в медицинском центре Салютем. Слышала только положительные отзывы. Салютем многопрофильный МЦ, в котором работают лучшие специалисты города в области кардиологии, неврологии, семейной медицины, эндокринологии.. Читать далее »

В місті Вінниця по вулиці Соборна 46 розташований кращий в цьому місті медич-ний центр Салютем https://www.salutem.ua/uk/. Чудові лікарі, справжні професіона-ли своєї справи, можливість пройти ультразвукову діагностику та курс лікування роблять переб.. Читать далее »

В небольшом городе, таком как Винница очень тяжело найти хороший медицинский центр. Не так давно знакомая посоветовала обратить внимание на медицинский центр Салютем https://www.salutem.ua , по адресу Соборная 46-Б. и вы знаете, действительно это луч.. Читать далее »

В городе Винница одна из лучших клиник это Салютем https://www.salutem.ua/, которая находится по адресу улица Соборная 46-а. клиника предоставляет ряд услуг: анализы, функциональная и ультразвуковая диагностика и много других. Так же в клинике работа.. Читать далее »

В загальному аналізі крові дитини понаписували такого, що "напрошувався" дуже не втішний діагноз. Тиждень пролежали в дитячій онкогематології - пройшли масу обстежень, дитина повністю здорова - жодний з 3 ще додатково зроблених загальних аналізів кро.. Читать далее »

Як на мене клініка «Салютем» https://www.salutem.ua - найкращий медичний центр в місті Вінниця. В клініці працюють справжні професіонали з понад десятирічним досвідом роботи. Зав-жди приємний персонал та доброзичлива атмосфера.

Добрий день, хочу щиро подякувати клініці Салютем https://www.salutem.ua/ в місті Вінниця. Дійсно це один з найкращих медичних центрів у Вінниці. Постійна робота за комп’ютером призвела до зниження зору, тому звернулася за консультацією. Дуже компете.. Читать далее »


Мой отзыв© Отзыв.net