Главная Войти О сайте
★ 1.9

Родинна ковбаска. ТМ


рейтинг: 1.9, отзывов: 39
Торговая марка "Родинна ковбаска" предоставляет широкий ассортимент всегда свежей и высококачественной мясной и колбасной продукции. При производстве продукции ТМ "Родинна ковбаска" используется европейское оборудование и современные технологии, а также старинные галицкие реце.. Читать далее »

8.05.2022

Сьогодні ввечері зайшла в магазин «Родина ковбаска»в Ужгороді по вулиці Швабській . Захожу сюди достатьно часто ,і мені завжди подобалося обслуговування а також продукція .Согодні мій друг вибрав сир ,його пробили ,але випадково я побачил.. Читать далее »

4.02.2022

Скажу как есть, да это и всем известно. За последние 10 лет качество колбас родинной ковбаски упало ниже плинтуса. Раньше каждый день покупали и всем знакомым советовали, в магазинах очереди, а теперь го.... Полное. Практически не покупаем уже, раз в.. Читать далее »

5.12.2021

Часто продукція протермінована, від готових виробів - може бути і отравлення.

26.11.2021

Ви прийшли працювати в компанію, де власники знаходяться в операційному управлінні, і зіткнулася з ситуацією, що управління як такого немає, а все будується на міжособистісних контактах. Керівництво та команду пов'язують не лише робочі відносин.. Читать далее »

3.08.2021

Бантицька компанія https://rodynna-kovbaska.ua, Барком (ТМ «Родинна ковбаска»). Мова піде про бандицьку компанію https://rodynna-kovbaska.ua, Барком (ТМ «Родинна ковбаска»). Беруть недосвідчених працівників в компанію. При.. Читать далее »

Prazyvav ja v tij kompanij. To sho napusano ze kvitochku. Ne slyxajte reklamy. Lydu bydjte oberegni, ti sosisku i kovbasu 100% otruta. Beregitj sebe i roduny.

Друзі, хочу з вами поділитись, бо емоції не дають сил тримати язик за зубами і чи то пальці в спокої аби нічого не писати і напевне я б мала почуватись роздратовано. Отже, так вийшло, що дві суботи підряд відвідувала магазин "Родинна ковбаска.. Читать далее »

Мені приємно заходити у магазини цієї мережі. Зараз відкрила для себе паштет з журавлинкою Це справді оригінально і незвично, ніжний на смак. Дякую виробникам за хорошу продукцію.

Цілком таємно!!! Виробники Родинної ковбаски, дізнавшись, що українці визначають якість ковбаси на котах, стали додавати туди мишей.

«Ми є те, що ми їмо», – казав Гіппократ. Він вважав, що хвороба людини - це результат порушення харчування, звичок і характеру життя людини. «Ми є те, що ми їмо». Подивіться на дуже товстих людей. Ну, хіба вони не схож.. Читать далее »

Купили сосиски "Ніжинські"в місті Бучач в магазині "Родинна ковбаска", враження жахливі. Раніше купували ці сосиски не одноразово, претензій не було, відчувався смак м'яса, були смачними. Дуже подобалися дітям і чоловікові. .. Читать далее »

Переработанное мясо. Под переработанным мясом подразумеваются фабричные мясные продукты — бекон, сосиски, колбасы и т. п. Исследование, проведённое Гавайским университетом, выявило, что такие продукты повышают риск рака поджелудочной железы н.. Читать далее »

Хорошего нечего сказать.Если продавцы и говорят что свежее и каждый день завоз, поверьте,это наглая ложь(качество и цена давно от самих покупателей говорит о том что ноль(Люди с запада приезжают и в один голос говорят,а посев Киеве дорого,горячая лин.. Читать далее »

сервіс - жахливий!!! продавець Зіна зухвало і по хамське відноситься до клієнтів,з таким випадком зіткнулась і я. розстроєна і без покупок пішла з магазину..після цього в Родинну ковбаску м.Зборів Тернопільської обл.заходити не буду,,хоча до продукц.. Читать далее »

Вирішив скуштувати нові вироби "Родинної ковбаски". Купив найдорожчу ковбасу - кабаносі. Прийшов додому розгорнув, а там не ковбаса а один слиз та сморід. Бажання їсти вмерло! Вирішив повернути товар назад, але прийшовши о 16:45 до магазину.. Читать далее »

4 роки тому в Україні почалися події, які увійшли в історію, як Євромайдан, 21 листопада відзначається День гідності та свободи. Потрібно згадати «Героїв» того часу!!! Головою Львівської міської організації Партії регіонів, а перед тим го.. Читать далее »

Сьогодні принесла додому кусок свинини 2 кг з Родинної ковбаски, свіжий, як здалося, взяла в руки, почала розрізати, а воно смердить хімією, при чому все, мабуть, вимочували в якомусь розчині. Може хто працював на Баркомі і підкаже, що ж це? Зап.. Читать далее »

Купив сьогодні в родинній ковбасці курячий рулет упаковка була слизька і смердюча а сам рулет хіба що котам їсти невідомо скільки він був прострочений. Скоро ця мережа буде сидіти в жопі, а не в європі!

Родинна ковбаска вже давно не така,як була пару років тому. Купила ковбасу Домашню, через рекламу, що вам сказати людоньки, запах медикаментів чи сечі, багато хрящів. Продавчиня на другий день вибачилась, але зі сльозами на очах розказала, як їх за.. Читать далее »

Почула по радіо рекламу "Домашньої ковбаси" -і спробувала! Реклама то є справді сила і ковбаса дуже апетитна на вигляд та чудовими смаковими якостями. Тай магазини близько. Рекомендую спробувати!

Завжди купую м'ясо в "Родинній ковбасці". Ще ні разу не підводила якість. Сподіваюсь так буде і дальше.

Доброго дня.Вже писала відгук про те,що в м.Іршава не видають чеки покупцям.В перший тиждень після мого відгуку давали чеки покупцям.Але зараз знову на прохання видати чек,у відповідь чую:У нас чеки не видають.Велике прохання:проведіть бесіду з Вашим.. Читать далее »

М. Червоноград по вул. Стуса. Продавчиня відмовилась врізати половину хліба. Верещала на весь магазин, що у неї немає спеціального ножа і дошки. І ще щось про санітарні умови. Хоча в інших магазинах родинної ковбаски хліб різали без проблем. І її на.. Читать далее »

Стала свідком хамовитого ставлення продавців в Ворохті! Якщо у вас крупна купюра, то можете не заходити, бо в них ніколи не має здачі, і це ваші проблеми-так заявила продавчиня. Вам потрібно 1,5 кг мяса, а в них шматок на 2,5 і різати вона не буде, х.. Читать далее »

Дуже люблю ваші шпондери. тільки єдине прохання - робіть частіше мій улюблений бекон з перцем! Дуже він мені смакує! А так - бажаю гарних продаж.

Сьогодні здійснила покупку в м.Іршава і була дуже обурена поведінкою продавців.Мені сказали суму оплати 633,50 а коли попросила чек,то у відповідь почула:У нас чеки не видають!!!!Скажіть,будь-ласка,для чого тоді вам касовий апарат?!!!!Врешті решт я д.. Читать далее »

Люблю ходити за м’ясом в спеціалізовані магазини, такі як родинна ковбаска. Для мене найголовніше - це умови в яких м'ясо зберігається. А тут завжди комфортна температура і дуже чисто. Хочу відмітити чудовий магазин на Володимира Великого!.. Читать далее »

Десь із пів години тому мала "щастя " зайти у фірмовий магазин "Родинної ковбаски " у місті Вишневе Київської області на вулиці Жовиневій. Продавчиня повністю ігнорувала той факт що в неї в магазині покупець , який її чекає , та м.. Читать далее »

сервіс - жахливий! продавчиня дуже неприємна особа, яка дозволила собі поводитись зухвало і хамити. звичайно, що я вийшла з магазина без покупок і більше в Родинну ковбаску на Шашкевича ні ногою!

Напередодні Великодня хочу поділися і хорошими словами - "Родинна ковбаска" дякую за смачну ковбаску Пасхальну!!!! Дуже смачна, хороший підбір спецій, м'ясо, натуральна оболонка. Мені навіть пригадався смак ковбаски мого дідуся! Рекоме.. Читать далее »

1.04 купила в м.Жидачів по вул Грушевського рублену ковбасу .На запитання чи свіжа , так - "сьогодні привезли". Так дійсно на вигляд і запах питань немає - свіжа. Але на смак шановні виробники ,перш ніж виготовляти і продавати скоштуйте .. Читать далее »

17.03.2017 року (час був прилизно-17,45) я купив сосиски «Карпатські» першого сорту (сказала що останні). Продавчиня мені їх зважила, там було десь приблизно 500 гр , загорнула в паперовий пакет. Але коли я привіз сосиски до дому і жінка .. Читать далее »

Щоразу обважують на 30-40 гр з маленького кусочка. При зверненні на гарячу лінію роблять вигляд, що контролюють магазини, насправді, слова..слова...З одного магазину взагалі прибрали тел гар. лінії, магазин завжди пустий, я тепер теж ні ногою в цю ме.. Читать далее »

м. Львів, вул. Городоцька,55. На холодильних вітринах зверху гори ненакритоі випічки! Прикрийте ці гори круасанів і кренделів хоча би плівкою, а краще - зробіть прозорі шафки, бо усі в черзі кашляють-чхають на випічку, яка лежить як раз на рівні об.. Читать далее »

Когда не зайду всегда один продавець, а ваг то двоє стоят! Не один раз возвращалса дамой без товара потому что некогда стаять в очереди! Займитесь продавцями по ул. Независимость г. Бровары

Вся моя сім'я особливо полюбляє найсмачніші ковбаски, які є в "Родинній ковбасці". На вечерю, на сніданок в нас завжди бутерброди з "Мартаделлою" або "До сніданку". на смак відчуваються шматочки м'яса, що дуже .. Читать далее »

Обвешивают и хамят в Киеве на улице Братиславская 12,магазин -отстой.

Всё просроченное,цены несуразные,а на лесном массиве продавцы аферюги и хамы,всё обвесить норовят.

Люблю ходити за м’ясом в спеціалізовані магазини, такі як родинна ковбаска. Для мене найголовніше - це умови в яких м'ясо зберігається. А тут завжди комфортна температура і дуже чисто. ВЕЛИЧЕЗНИЙ плюс - можна перемолоти м'ясо на фарш .. Читать далее »


Мой отзыв

code

© OTZIV.NET