Главная Войти О сайте

Regabus


рейтинг: 2, отзывов: 14
8.04.2021

3.04.21 рейс 3510 Київ-Прага. Ми виїхали з Києва. Ми зробили тест на ковід в Україні(негативний). Перед кордоном автобус заїхав на заправку (не заправлятись) і зашла дівчина яка почала продавати підроблені тести по 350грн. з негативним результатом на.. Читать далее »

21.03.2021

Мав їхати 13.3 рейсом 3510 , прийшов за півгодини завчасно. Але про мене ЗАБУЛИ, зупинка була проміжна і автобус поїхав раніше, про зміну часу не попереджали. Чекав 1,5 години на трасі наступний автобус, також за свій кошт підїхав туди (на околицю мі.. Читать далее »

17.07.2020

Їхали з Праги до Львова регабусом. Стюардеси не було. В багажниках не було місця для багажу пасажирів, на що водії хамовито казали, що це пасажири везуть багато великих сумок. (коли ми бронювали квитки, нам сказали, що можна мати по 2 сумки на людин.. Читать далее »

28.12.2019

Ужасний сервіс, їхав з Хмельницького в Прагу з жінкою, купив білет через сайт регабус, в день поїздки автобуса не було, вони перекинули мій заказ на іншу компанію перевізник дешеву, я заплатив 1650 за білет, білети дешевої компанії 850 грн, перевізни.. Читать далее »

24.08.2019

Ехали 24.08.2019, с 5 экипажем. Очень довольны. Стюардесса Александра оказалась приветливо девушкой, на все вопросы отвечала, на все просьбы отлекалась. Водитель был очень осторожным, быстрым и внимательным

7.08.2019

Рейс Прага - Чернівці. 5. 08. 2019 р. Сказати, що дана поїздка жахлива, нічого не сказати. Особисто в мене монітор не працював, на запитання до водія, чому так, - " а шо ми зробимо, не зремон.. Читать далее »

22.04.2019

Це була наша 4-та поїздка з Регабас. Багато плюсів (чисто, кондиціонер, ввічливі співробітники, хоч і не всі). І вже звикли, що інтернет лише на деякий час, а сусід з переднього місця лежить на наших колінах, якщо розклав сидіння. Місця для ніг занад.. Читать далее »

Їхала сьогодні 02.02.2018-з Краків на Львів автобусом фірми Regabus реєстраційний номер cz-4ax 8964- маршрут Прага-Чернівці. Доволі часто подорожую в справах в Польщу завжди купляю квитки на автобуси іноземних компаній. Перший раз стикнулась не те щ.. Читать далее »

Маршрут Киев-Прага: автобус старый, места для ног очень мало (явно прибавили пару рядов сидений), то невыносимо душно, то холодно. Выбирая перевозчика, учитывая длительность переезда, смотрели инфо о туалете..... не успели сесть, как персонал начал н.. Читать далее »

Користувалась послугами цього перевізника вперше 18грудня. Придбала квитки за декілька днів до відправлення. Моя подорож була з Брна до Львова автобусом Прага-Чернівці. З плюсів було те, що автобус чистий, охайний, було тепло всю дорогу, водії привіт.. Читать далее »

Їхали 29.07.17 з Житомира до Праги. Рейс затримали на 13 год. Затримка була через несправність автобуса. Така розкручена компанія, а немає запасного автобуса?Це смішно. Люди які їхали з Києва в дорозі простояли 13 годин чекаючи поки відремонтують авт.. Читать далее »

Були продані на наші місця другі білети і ми купляли білети два місяці до переду

Два года ездила из Киева в Прагу автобусами других перевозчиков. А в этом году польстилась на перечень услуг,, которые предлагал Регабус, переплатили за билет и пожалела об этом. По порядку. Заявленное большое пространство для ног не соответствует де.. Читать далее »

Ехал автобусом осенью 2017,на словацкой границе не пустили пассажира водители даже не спросили причину и не вступились им было все равно сколько не пустят пассажиров в Европу,по дороге в городе Ruzomberok пробудился парень и узнал что ему было нужно .. Читать далее »


Мой отзыв

code


© Отзыв.net