Главная Войти О сайте
★ 4.1

Маммолог Ковальчук Игорь Семенович


рейтинг: 4.1, отзывов: 13

Ковальчук Ігор Семенович - самий хамовитий лікар!!! Такому лікарю місце на базарі з бабками і насінням!!!

Чудовий лікар, професіонал своєї справи. Я дуже рада, що потрапила на прийом до Ковальчука І.С. Отримала професійну консультацію, підтримку.

Звісно лікарів шукаєш, коли щось сталося. Читаєш відгуки, просиш порад. Вдячна подругам, які просто привезли мене до цієї дивовижної людини Ковальчука Ігора Семеновича. Три чи чотири роки я наблюдалася в нього і він не радив спішити з операцією. Поті.. Читать далее »

Неравнодушный профессиональный доктор! Болела грудь, а оказалось, проблема была в позвоночнике. Так это ж нужно было обнаружить!!!на раз, два вправил и все прошло!!!Чудесник!! Спасибо. Девочки,все к нему, пока не забрали в Штаты!

Неравнодушный внимательный доктор. Болела грудь, а оказалось проблемы с позвоночником, на раз все вправил и боль ушла!!! Девочки, бегом все к доктору. Игорь Семёнович лучший!! Спасибо за чудо!

Я колега Ігора Семеновича і знаю його вже 7 років. Не одноразово була присутня на прийомах з дозволу пацієнтів і Лікаря. В професійній діяльності тут немає сумнівів і рівних. Лікар завжди намагається достукатися до середини жінки, до її душі,на пальц.. Читать далее »

Наткнулась на сайт случайно и не удержалась, чтоб не оставить отзыв. Игоря Семеновича знаю давно, врач от бога из тех которые лечат не только тело, но и душу. У меня была небольшая киста в правой молочной железе. Раз в год я делала УЗИ в диагностичес.. Читать далее »

Не бачила раніше цей сайт, хотіла подружці скинути контакти найкращого лікаря і натрапила.. Я до Ігор Семеновича потрапила після крутезної клініки, де мені зробили всі аналізи і узі і сказали, що потрібна термінова і дуже дорога операція, бо скоро по.. Читать далее »

Тут нечего обсуждать! Ковальчук - ГЕНИЙ, которого ценит и уважает весь МИР. И если Вы пока не знали о нем - значит у Вас не было проблем с грудью. И, возможно пора провериться ))

Ігора Семеновича Ковальчука знають всі. Найкращий лікар, що крім грудей вміє вправляти мозок. Це він зробив мені операцію, а коли через 4 роки я прийшла на ще одну, розповів мені причини. Я змінилася завдяки йому і стала щасливіша.

8 років тому я знайшла чудового лікаря, який врятував моє життя. Ігор Семенович зробив мені операцію не відразу, бо мої "уплотнєнія" спочатку росли повільно і загрози не було. Коли через стреси фіброміоми (здається вірно написала) раптом по.. Читать далее »

Я давно уже привыкла к качеству нашей медицины, поскольку всю жизнь живу в Украине. Но вот к чему я категорически не собираюсь привыкать, так это к хамству докторов и персонала. Вот в этой области Ковальчук И.С. - просто гуру. С таким рафинированным .. Читать далее »

Самий хамовитий лікар Ковальчук Ігор Семенович який мені попався. Звернулась до мамолога вперше,обзивав,влаштовував тести на логіку,насміхався.Діагноз належним чином не сказав,ліки назначив бади у своїх поставщиків за які отримує відсотки.І за цей ве.. Читать далее »


Мой отзыв

code


© OTZIV.NET