Главная Войти О сайте
★ 4.3

Луцик Андрей Александрович


рейтинг: 4.3, отзывов: 6

Нажаль, візит до лікаря залишив неприємне враження, проблема не була вирішена, лікування не назначене, лише пропозиції звернутись до такого-то лікаря, а може ще до такого. Якщо ви декларант і записаоися на безкоштовну консультацію -готуйтесь що вам б.. Читать далее »

Доктор добродушный и приятный человек. Специалист который по одному взгляду очень многое может сказать, всегда идет на встречу, помог в трудной ситуации. Спасибо!

Підписав декларацію з Луциком. Хоча не думав, що в приватній клініці можливий такий варіант. Набагато краще ніж в державній поліклініці: ніяких черг, конвертів. Лікар сподобався, проконсультував з усіх питань, що мене цікавили. Приділив достатньо ча.. Читать далее »

Обращались несколько раз, остались довольны, доктор внимательно осмотрел меня и ребенка, диагноз поставили верно, лишнего не назначали. Еще через пару дней перезвонили и узнали как чувствует себя ребенок

Побачила у Фейсбуці, що в Пульсі можна онлайн підписати декларацію з лікарем. А тут якраз карантин, зайвий раз в клініку йти не хотілось. Плюс чула багато позитивних відгуків про Андрія Олександровича. Тому заповнила анкету не задумуючись. Через деяк.. Читать далее »

Был на приеме в Пульсе на Борщаговке. Слишал неплохие отзывы от знакомых. Приятные цени. Сделали забор анализов. Все без проблем


Мой отзыв

code


© OTZIV.NET