Отзыв.net

Регистрация

Компания "Одрі"

інтерфейс сайту не працює добре на смартфонах.неможливо подивитися меню сайту.і ніхто не виправляє помилки

По личным причинам вынужден был заранее отказаться от поездки по маршруту Запорожье-Кобленц. Билет приобретался онлайн через сайт компании. Обратился по электронной почте во Львовский офис по вопросу возврата денег. Требуют предоставить им курьерской.. Читать далее »

Їхав до дому на Україну з Польщі , це було у липні місяці мало того що температура повітря була 27 , в автобусі температура була +32 і замість кондиціонера працювала вебаста , водії в цьому не бачили нічого поганого що замість кондиціонера працює веб.. Читать далее »

Декілька років тому сестра мала щастя взяти квиток на автобус перевізника ОДПІ. Так, з Фркфурту на Майні їхала до Рівного дві з половиною доби. Водії постійно зупинялися і дуже довго чогось чекали. А вчора мій чоловік мав необережність виїхати з ОДПІ.. Читать далее »

ХАМСТВО І БЕЗНАКАЗАНІСТЬ. Проживаю в Валенсіїї. Спілкуюся з касиром з Мадриду Мартою по телефону багато років. Все було добре до вчорашнього дня. Я перезвонила запитати чи буде автобус Севілья Вінниця, чи йде через Кам. Подільський і чи знижка 29.11 .. Читать далее »

Не приємно коли з тобою як з клієнтом поводяться з зневагою та хамлять, доречі що водії що менеджер зі Львова. Як постійний клієнт помітила що ставлення погіршується з роками... Не приємно та сумно, адже працівники має бути лицем компанії. Клієнти як.. Читать далее »

Ужасная компания. Если есть выбор не пользуйтесь их услугами. Отношения владельцев компании к пассажирам ужасное. На протяжении рейса с Нюрнберга до Херсона могут пересадить три раза с одного автобуса на другой. Это в целях экономии для компании. По .. Читать далее »

Львів-Мадрид Квиток був куплений в Іспанії, були зняті кошти, а також прийшло підтвердження, що дійсно квиток є та було вказане місце. Як згодом виявилось у Львові, при виїзді мого квитка не виявилось в автобусі!!! Мені хамовито заявляв водій автобус.. Читать далее »

Откровенное кидалово Просто безпредел. При посадке на Автобус предъявили билет в телефоне. Водители потребовали 10€ сказали что билет должен быть распечатон на бумаге. За это 10€.Аферисты дешёвые. Сейчас ищу как и куда на них пожаловаться. Нет не на .. Читать далее »

Эта фирма и её водители занимается кидаловом. Я сделаю,на вас наводку дам. Здесь в Германии. Будут ваши водители ещё пищать. Вы просто отвратительны.

Ехала маршрутом Запорожье - Кобленц. Претензий никаких. Все было очень хорошо. Водители приветливые. Всю необходимую информацию предоставляли вовремя. Автобус чистый. Комфортный. То, что нас долго держали на польской таможне - это было единственным,.. Читать далее »

Я ехала Львов- Римини, опоздал сначала на два часа во Львов, в Римини опоздал на 10 часов. Интернет не работает. Уезжали такая же история , приехал с задержкой 7 часов . Не звонят , не предупреждают. Забирают уже с другого места и так же без предупре.. Читать далее »

Автобус Салерно-Херсон,з Салерно брали на одного по одному чемодану,а дальше грузили на одного і по 3,передачі також брали.А жінка в Салерно відмовилася їхати з сльозами,бо не мала кому віддати чемодани,не справедливо.Буду знати на майбутнє.Дуже не г.. Читать далее »

Добрий день. Користувалась послугами перевізника «ОДРІ» з Італії в Україну. Приємно вразила вічливість водіїв, комфортні сидіння, та кондиціонери, котрі влітку просто необхідні. Але не все так добре як пишуть в коментаріях на ОДРІ. wi-fi був тільки в.. Читать далее »

Доброго дня всім нерекомендую їхати хамовиті шофера і менеджєр купив квиток в Германію невзяли в автобус за те що випив два пива гроші просто викинув на вітер 1870 гр закрили двері і поїхали це бросто бидло неможна їм таким працювати невміють себе по.. Читать далее »

просто ужас!!!!! никому никогда рекомендовать не буду! это позор! покупала 6 билетов в обе стороны, один пассажир у меня не ехал, вернула билеты и писала заявления 5 раз!! то у них не было заявления( виновата новая почта) то у них адрес поменялся, де.. Читать далее »

Терпение лопнуло... ужасная фирма. Два раза пользовалась их услугами и дважды в автобусе не было вай фая, на все вопросы водители отнекивались, а потом говорили что фирма не заплатила ! В итоге больше суток в автобусе без связи и интернета...тихий уж.. Читать далее »

Автобусы на рейс Бари Херсон,все убитые.экономят на всем.ехали 13 июня,3 раза меняли автобус.пришлось до Херсона своим ходом добираться.Водителям респект, намучались с этими дровами.Спасибо Тарасу и Косте.все кто ехали этим рейсом,думаю много чего бы.. Читать далее »

Самий недобросовісний перевізник в Україні, який не дотримується вимог Закону про міжнародні пасажирські перевезення, не повертає вартість квитків повернених при бронюванні. У штаті працюють одні необізнані колгоспники, які не вміють спілкуватися з л.. Читать далее »

На рейсах в Испанию они к тому же набивают автобус кучей посылок и передач На рейсе Киев Мадрид по этой причине венгры просто развернули автобус назад в Украину.По этой причине рейс задержался на более чем 7 часов !!!!!!Супруга приехала еле живая Тол.. Читать далее »


Мой отзыв© Отзыв.net