Главная Войти О сайте
★ 4.8

Гимназия "Премьер", Киев


рейтинг: 4.8, отзывов: 128
Гимназия "Премьер" -  работает с 1993 года. Главный язык обучения – украинский. Смежные языки: английский – с 1 класса, немецкий – с 5 класса. С детьми с 1 класса работают учителя-американцы. Испанский или французский языки – по выбору.  Прием с 1.. Читать далее »

17.02.2022

Ми закінчуємо 9 клас і приємно бачити як вчителі стараються донести знання і підготувати дитину до ДПА та ЗНО. Математика, укр мова, література, хімія, фізика, історія - дуже професійно. Дітей в класі не багато, то доносять знання до кожного і кожно.. Читать далее »

11.02.2022

Навчаємось в середній школі і подобається, що є висока концентрація на якості навчання. У нас з 5 класу викладається цікава хімія, основи фінансової грамтності, англійська з носіями мови. Нам подобається .

3.02.2022

Іноземні мови на високому рівні. Англійська з носіями - це теж приємний бонус. Друга іноземна є на вибір німецька або іспанська. Взагалі, всі уроки цікаві та сучасно викладаються. Наша дитина навчається із задоволенням.

25.01.2022

Вирішила написати тут, бо може комусь стане внагоді. Ми навчаємось в початковій школі ліцею і нам все подобається. Дають реальні знання, але й атмосфера тепла і цікаві підходи до навчання. Але головне те, що намагаються допомогти у вирішенні будьяк.. Читать далее »

21.01.2022

Переїхали жити у ЖК "Файнатаун" і шукали школу для дитини в 5 клас. Перечитали агато відгуків і хороших , і не дуже, але прийняли рішення, що краще прийти поспілкуватись і побачити все на власні очі. І ось ми вже 3 місяці учні ліцею. Що одр.. Читать далее »

19.01.2022

Гімназія повне гівно. Масові побори та хабарі.

13.01.2022

Шукаємо школу для дитини в 1 класі та були на зустрічі з адміністрацією. Були приємно вражені теплим прийомом: все ретельно розповіли та пказалі. В школі дуже сподобалась атмосфера, все затишно як вдома і діток бачили на перерві з усміхненими щаслив.. Читать далее »

6.01.2022

Лілія. Дуже класно, що гімназія працює до 18.00. Дитина відвідує цей заклад із задоволенням. Уроки виконує в школі із допомогою куратора, додому інколи приносить тільки те, що треба вивчити. Ми відвідуємо гуртки Lego та нейройогу. Також рекоменду.. Читать далее »

31.12.2021

Відвідуємо дитячий садок в Прем'єрі перший рік. Вихователь супер. Також дуже подобається англійська мова, син постійно співає пісні, знає уже багато слів, вважаю - це відмінна підготовка перед школою. Дуже багато гуртків у другу половину дня дл.. Читать далее »

30.12.2021

Мы очень довольны, что наш ребенок учится именно в гимназии "Премьер". Учительница первого класса молодая, творческая, креативная, дети просто летят к ней, когда видят. Спасибо всему коллективу за ваш труд! Всем рекомендуем!

24.12.2021

Дякуємо, що даруєте дітям радість! Свято Миколая і привітання від Тигрюлі дитині дуже запамятались, а разом з оцінками в табелі та рівнем знань - це взагалі щасливе поєднання! Дитина не хоче йти навіть на канікули :))

16.12.2021

Як добре, що ви навчаєте дітей людяності і проводите благодійну акцію. Моя дитина з таким захопленням розповідала, що потрібно принести подаруночок або речі в дитячий будинок Трипілля. Це дуже правильно.

9.12.2021

Мені дуже подобається підхід до виховання дітей та умови навчання в ліцеї. Немає примусу, тиску, але є доброзичливі відносини між дитиною і вчителем, взаємоповага. Дітей вчать думати, обгрунтовувати свою думку і це дуже добре. Уроків багато, але нічо.. Читать далее »

3.12.2021

Були нещодавно в цьому ліцеї на тестуванні в 1 клас. Дитина і я, як мама, в захваті. Гарні парти, туалетні кімнати, коридори, атмосфера така затишна, родинна, позитивна, сонячна. Нас тепло зустріли. Вартість теж не завищена. Ми не вагались після в.. Читать далее »

25.11.2021

У вас в гімназії дуже гарний психолог. Уроки цікаві, дуже корисні для дітей: і статеве виховання, і цінності життя, і про дружбу, і про відносини між підлітками. Була на коесультації в неї, то теж дуже компетентна. Дякую за такого гарного фахівця!!.. Читать далее »

19.11.2021

Дякуємо, що піклуєтесь про здоровя наших діток і організували вітамінні перекуси - фреші з моркви та яблук. Це дуже добре для діток, особливо в період карантину.

11.11.2021

Аліна Заходили нещодавно в гімназію на знайомство, то сподобалось, що все чисто і охайно. Зустрів охоронець, потім на вході привітно зустріли, медсестра перевірила температуру, сертифікат і запрпонувала обробити руки. З адміністрацією теж все було.. Читать далее »

5.11.2021

Олександра Дистанційне навчання нам, звісно, не до вподоби, на багато краще живі уроки. Але ми розуміємо реалії часу і вдячні, що ви чітко все організували і надаєте супровід з усіх питань. Мала змогу побути на декількох уроках у дитини і задоволена.. Читать далее »

2.11.2021

Евгений Очень благодарны, что детский сад работает в обычном режиме и воспитатель проводит занятия. Отдельное спасибо за английский.

29.10.2021

Ми задоволені, що наша дитина навчається в гімназії. Результати високі, вчитель Олена Іванівна чудовий спеціаліст. Всім раджу!

30.09.2021

Школа на статус гимназии не тянет никак, уроки обычные "советские". Директор говорит невнятно, о чем попало, хаотично, но всегда подчеркивает "мы - гимназия". А где качество образования в гимназии? И еще директор всегда хвастается.. Читать далее »

29.09.2021

Нам дуже подобається наша вихователька в садочку гімназії. Чемна, лагідна, заняття цікаі з дітками проводить. І дуже добре, що приходять вчителі, які проводять з дітками англійську, музику, хореографію, психолог теж займається.

24.09.2021

Подобаються уроки математики та української мови. Гарні знання, цікаві уроки.

15.09.2021

Перешли в гимназию этом году в 9 класс. Прошло несколько недель, но уже могу сказать многое: учителя и администрация заточены на обучение детей. Уроки интересные. Учиться не легко, но кто пришел за знаниями, то вам сюда. Стиль общения с детьми - парт.. Читать далее »

9.09.2021

Очень приятно, что детей даже средней и старшей школы выводят днем на прогулку. Молодцы, что заботитесь о здоровье наших деток.

3.09.2021

Вже 2 дні навчаємось і радіємо, що в школі змогли і свято - гарний початок року зробити, і вже навчання повним ходом. Окрема подяка за виконання д/з в школі! А новий коридор і вхід - то взагалі СУПЕР!

28.08.2021

Мы учимся в гимназии уже 4 год. Всем довольны. Татьяна Павловна самый лучший педагог. Питание отличное. Узнавала за учителей, которые будут работать в этом году на классе, то все остались без изменений. Всем рекомендую.

20.08.2021

Ми перейшли до 6 класу і навчанням задоволені. Особливо цікаві уроки історіії, дуже сильна англійська. Із плюсів ще є виконання домашнього завдання в школі. Раджу.

13.08.2021

Моя дитина випустилась з гімназії в цьрму році (2021) і я щиро вдячна всьому колективу за гарну підготовку та комфортні доброзичливі умови для навчання дітей. Мі успішно здали ЗНО і вступили до КПІ. Мрія дитини збулась. Будуть онуки - приведемо тільк.. Читать далее »

5.08.2021

Нещодавно їхала повз гімназію, то бачила люди активно працюють, готують школу до нового навчального року. Приємно. Сподіваюсь 1 вересня побачимо гарний ремонт.

30.07.2021

Александр Мой сын закончил 1 класс. Ходит у гимназию с радостью. Хочу сказать огромное спасибо всем учителям гимназии за душевную теплоту, которую вы дарите нашим детям, за ваш профессионализм, за интересные уроки.

22.07.2021

Анна Ми віддали свою дитину саме в цю гімназію за рекомендацією знайомих, і ні разу не пожалкували. Тетяна Павлівна чудовий вчитель, моя донька жодного дня не сказала, що не хоче йти до школи.

15.07.2021

Как хорошо, что кроме английского можно параллельно изучать дополнительно второй иностранный язык (немецкий или испанский). Учитель испанского СУПЕР. Советую.

8.07.2021

Английский в гимназии на высоком уровне, учитель в нашем классе работает уже 7 лет и результат замечательный.

29.06.2021

Хочу поблагодарить школу за хорошую подготовку и комфортные условия для развития и обучения ребенка. Результатами нашего ЗНО мы удовлетворены.

25.06.2021

Дякую вчителям і адміністрації за щасливі умови для наших діток в таборі шкільному. Моя донька щаслива і фонтаном емоцій від занять, екскурсій, поробок, смачної іжі та нових друзів.

17.06.2021

Дякуємо, що готуєте дітей до школи в таборі. А за смачну їжу окрема подяка.

10.06.2021

Мама 5 - класниці Переходимо з іншої школи, але не маємо змогу пройти тестування саме зараз. То були приємно вражені, що адміністрація гімназії пішла нам на зустріч і організувала онлайн-тестування. Дякуємо за розуміння та людяність.

1.06.2021

Дякую, що організували літній шкільний табір для майбутніх 1-класників. Це чудова нагода адаптації до нової школи, вчителя, соціуму і приміщень. А ще гарна можливість цікаво і корисно провести літо. Цікава іноземна, математика і тематичні дні - це.. Читать далее »

27.05.2021

Окcана Мы заканчиваем 4 класс в гимназии и твердо решили идти дальше в 5 класс в нашу любимую гимназию. Приятно и то, что в 5 классе у нас продлжат преподавать предметы по программе Интелект Украины. Спасибо 1 учительнице, всем учителям и администр.. Читать далее »

20.05.2021

Спасибо за уроки хореографии. Учитель - супер, столько сил вкладывает в деток и постановки всегда оригинальные.

28.04.2021

Були на тестуванні в 1 клас. Зустріли дуже приємно, дитинку розговорили, зняли хвилювання, нам все детально розповіли та показали. В гімназії відчувається душа і тепло. Ми свій вибір зробили: йдемо в Премєр.

23.04.2021

Очень приятно видеть всегда свежую информацыю о жизни школы на страничке вашей в фейсбуке и на сайте. Спасибо, что информирете нас. Нам это важно. с уважением, мама 5 класс.

15.04.2021

Вражена вашими уроками онлайн: День космонавтики провели дуже круто! Дитина з вчителем моделювала ракету на інформатиці, а на музиці подорожувала музичними галактиками. За такі дистанційні уроки і коштів не жалко, хоч і карантин. Дякую колективу!

7.04.2021

Третий день дистанционно идет обучение. Мы в 3 классе. Очень приятно, что сделали большие перемены, чтоб ребенок и учитель могли отдохнуть от экрана. Отдельное спасибо за возможность выполнения д/з во 2 половине дня онлайн с куратором. Спасибо.

1.04.2021

Навчаємось в 5 класі перший рік в цій гімназії і дуже задоволені. Набір предметів набагато кращий ніж в державній школі. У дитини в розкладі є цікава фізика і хімія, хореоргафія, фінансова грамотність, 3 іноземні мови, психологія, етика. В 2 половин.. Читать далее »

30.03.2021

Это не школа,а бардак какой-то

26.03.2021

Тут настоящий комплексный подход к образованию и развитию ребенка как личности. Кружки, общие знания, развитие интеллекта, языки. Очень очень довольны Константин И.

25.03.2021

Ольга У моєї дитини безлактозна дієта і дуже приємно, що в гімназії це змогли врахувати і організувати нам харчування. Навчанням теж задоволені, дякую.

16.03.2021

Оксана Уроков много, но оно того стоит. Как говорится, хочешь хороший уровень знаний, то нужно много работать. Набор предметов современный и программы разные - это тоже плюс. Есть 2 половина дня и возможность ребенку отдохнуть, переключться с умств.. Читать далее »

16.03.2021

Наша малышка ходила в садик при этой школе и конечно вопрос куда идти в первый класс даже не возник. Учительница Александра Ульяновна это просто чудо, а не учитель. Дети ее слушают с открытыми ртами.

16.03.2021

Для ребенка с проблемами питания, непереносимость лактозы, предложили составить отдельное меню. Не в каждой школе такое могут предложить. Питание и правда на высоте, я иногда даже дома такие изыски не могу приготовить.

15.03.2021

В молодших класах хороша сучасна вчителька Бялік Олександра Улянівна Вчителька біології Марина Віталіївна дуже цікаво викладає свій предмет

15.03.2021

Хорошая гимназия. Отличные преподаватели, хорошо и доступно все рассказывают. Ребенок приходит доволен еще и с выучеными уроками

15.03.2021

В карантин было хорошо подготовлено и организовано он-лайн обучение, намного лучше, чем в обычных школах. Хорошие учителя вызываю, дочь ходить в школу с удовольствием

15.03.2021

Моя дочка показывает успехи в изучении языков, особенно после того как мы перевели ее в эту школу. Ведь здесь есть возможность изучать не только английский язык, но еще один немецкий или испанский бесплатно. Она выбрала испанский. Приятно, что ребено.. Читать далее »

15.03.2021

В карантин было хорошо подготовлено и организовано он-лайн обучение, намного лучше, чем в обычных школах

14.03.2021

По певним причинам довилось поміняти три приватні школи. Так як мені є з чим порівнювати, хочу сказати, що гімназія "Прем'єр" найкраща з усіх шкіл, по всім критеріям!

14.03.2021

Хорошие учителя вызываю, дочь ходить в школу с удовольствием

14.03.2021

Для ребенка с проблемами питания, непереносимость лактозы, предложили составить отдельное меню. Не в каждой школе такое могут предложить. Питание и правда на высоте, я иногда даже дома такие изыски не могу приготовить.

14.03.2021

Нам с женой нравится данная школа, ведь каждый учебный день сочетает в себе информационную нагрузку с отдыхом

14.03.2021

Можно кроме английского бесплатно учить второй иностранный язык, немецкий или испанский

13.03.2021

Каждый учебный день сочетает в себе информационную нагрузку с отдыхом

13.03.2021

В карантин было хорошо подготовлено и организовано он-лайн обучение, намного лучше, чем в обычных школах

13.03.2021

Комфортное обучение, так как в классах небольшое количество детей

13.03.2021

Гимназия и правда одна из лучших. Здесь используются современные методы обучения, пекутся про безопасность, подобраны толковые учителя. И пожалуй одна из главных особенностей полностью отсутствуют побору. Мы оплачиваем только обучение!

13.03.2021

Нам з чоловіком подобається, особливо Аксаковська Людмила Іванівна - вихователь в садочку, яка любить дітей і добре готує їх до першого класу.

12.03.2021

У школі працює психолог Вікторія Сергіївна - позитивна і завжди готова допомогти, веде корисні уроки “Година психолога”

12.03.2021

После развода с мужем сын стал неуправляемый. Стал прогуливать уроки, скатился в успеваемости. И только помощь школьного психолога Виктории Сергеевны помогла справиться с ситуацией. Спасибо директору, что вошел в ситуацию и не отчислил Андрея в трудн.. Читать далее »

12.03.2021

Отличное обучение. Учителя с хорошим образованием

12.03.2021

Для ребенка с проблемами питания (аллергия, непереносимость лактозы, проблемы жкт) предложили составить отдельное меню

12.03.2021

Каждый учебный день сочетает в себе информационную нагрузку с отдыхом, нам нравится

11.03.2021

Полищук Оксана - учитель истории, интересные интерактивные уроки в форме игр.

11.03.2021

Для ребенка с проблемами питания, непереносимость лактозы, предложили составить отдельное меню. Не в каждой школе такое могут предложить. Питание и правда на высоте, я иногда даже дома такие изыски не могу приготовить.

11.03.2021

У класах нормальний ремонт і сучасне обладнання

11.03.2021

Для ребенка с проблемами питания (аллергия, непереносимость лактозы, проблемы жкт) предложили составить отдельное меню

11.03.2021

Как хорошо что кроме английского можно параллельно изучать дополнительно второй иностранный язык немецкий или испанский. Мы при выборе для ребенка остановились на испанском варианте.

11.03.2021

Общаясь с коллегами по поводу обучения наших детей, сделал вывод, что мы с женой выбрали правильную школу. Здесь и современное обучение и хорошие учителя и серьезная забота о безопасности и вкусная еда. Школа реально держит марку!

11.03.2021

Можно кроме английского бесплатно учить второй иностранный язык, немецкий или испанский

11.03.2021

Вчителька біології Марина Віталіївна дуже цікаво викладає свій предмет

10.03.2021

Всем рекомендую отдавать своих деток в эту гимназию. Учителя все добрые, отзывчивые и реально дают знания. Еще нравится то, что можно кроме английского учить второй иностранный язык-бесплатно, немецкий или испанский. Видно, что у учителей большой опы.. Читать далее »

10.03.2021

В садочку і школі на території безпечно, працює охорона

10.03.2021

В этой школе мой сын Максим учится уже на протяжении четырех лет. Ни разу не слышал от него, не хочу идти в школу. Особое предпочтение он отдает информатике. Я сам пару раз присутствовал на уроках. Виктория так преподнесла материал, что даже мне все .. Читать далее »

10.03.2021

В молодших класах хороша сучасна вчителька Бялік Олександра Улянівна

10.03.2021

В садочку і школі на території безпечно, працює охорона

10.03.2021

Очень хорошо что в школе присутствуют современные кружки. Дети могут немного отвлечься от учебы.

10.03.2021

В карантин было хорошо подготовлено и организовано он-лайн обучение, намного лучше, чем в обычных школах

9.03.2021

Добре що в школі є можливість залишити дитину до 18:00, не завжди виходить забрати вчасно.

9.03.2021

В связи с covid 19 защите уделено особое внимание. Проводится дезинфекция классов, коридоров, санузлов, мебели и оборудования

9.03.2021

Мой старший сын уже в девятом классе и вопрос куда отправить учиться дочку даже не возникло. Шикарный преподавательский состав, у меня не хватит времени и сил перечислить заслуги всех учителей. А классы? Все отремонтированные и оборудованные по после.. Читать далее »

9.03.2021

У школі працює психолог Вікторія Сергіївна - позитивна і завжди готова допомогти, веде корисні уроки “Година психолога”

9.03.2021

Одним из больших плюсов в этой школе считаю обучению предмета “Фінансова грамотність” прямо с 1 класса, а так же изучение иностранных языков. Дети с удовольствием ходят в школу, а когда объявили карантин было хорошо подготовлено и организ.. Читать далее »

9.03.2021

Цікаві уроки у вчительки інформатики Шепелєвої Вікторії, діти самі пишуть програми

9.03.2021

У моєї дитини алергія на деякі продукти, нам запропонували окреме харчуваня. Дякуємо!

9.03.2021

Можно кроме английского бесплатно учить второй иностранный язык, немецкий или испанский

9.03.2021

Збільшення годин в старшій школі на предмети, що виносяться на ЗНО: математика, історія, українська

8.03.2021

У школі працює психолог Вікторія Сергіївна - позитивна і завжди готова допомогти, веде корисні уроки “Година психолога”

8.03.2021

В связи с covid 19 защите уделено особое внимание. Проводится дезинфекция классов, коридоров, санузлов, мебели и оборудования

8.03.2021

дуже подобається ця гімназія, тим, що предметам, які виносяться на ЗНО приділяють більше уваги.

8.03.2021

Очень хорошее место для обучения ребенка. В период пандемии они хорошо справились с онлайн обучением, ребенок не отставал по программе, и с удовольствием выполнял все задания

8.03.2021

Цікаві уроки у вчительки інформатики Шепелєвої Вікторії, діти самі пишуть програми

8.03.2021

У класах нормальний ремонт і сучасне обладнання

8.03.2021

Олександр Цезарович - учитель физики с современным подходом к изучению своего предмета и проведению лабораторных работ.

8.03.2021

Дуже подобається ця гімназія за те, що велику увагу приділяють вивченю іноземних мов. В наш час це дуже цінно

7.03.2021

Особливу увагу приділяють вивченню іноземних мов, в школі проводяться уроки з носієм мови. Нормальний ремонт и обладнення .

7.03.2021

Сучасні програми навчання - інтелект України, росток, НУШ

7.03.2021

Олійник - вчитель української мови та літератури, цікаві уроки та високий рівень підготовки до ЗНО.

7.03.2021

Очень хорошее место для обучения ребенка. В период пандемии они хорошо справились с онлайн обучением, ребенок не отставал по программе, и с удовольствием выполнял все задания

7.03.2021

Збільшення годин в старшій школі на предмети, що виносяться на ЗНО: математика, історія, українська

7.03.2021

Очень элитная гимназия, очень рада что отдала дочь сюда. Очень хорошие учителя, которые умеют найти подход к любому ребёнку. Обучение здесь платное, но нет ни каких взяток учителям или администрации. В гимназии есть активная на данный момент лицензи.. Читать далее »

7.03.2021

Хорошие учителя вызываю, дочь ходить в школу с удовольствием

3.03.2021

Олена Хочу подякувати за контроль знань. Директорські контрольні добре стимулюють і учнів , і вчителів. А нам спокійно, що оцінки вчителі не малюють.

24.02.2021

Ольга Навчаємось в 6 класі. Середня школа має важливе значення для подальших успіхів дитини. Почались серйозні предмети і мені важливо не упустити цей етап. На сьогоднійшній день нас повністю влаштовує набір предметів, які пропонує гімназія. Педаго.. Читать далее »

9.02.2021

Наталья Сегодня приводила дочь на тестирование в гимназию "Премьер" в 1 класс. Остались очень довольны. Администрация (директор и завуч) приветливо встретили, с ребенком пообщались и на дружеский лад настроили, чтоб снять напряжение и волн.. Читать далее »

4.02.2021

Мой сын учится в 5 классе и я очень рад, что физику в гимназии преподают с 5 класса. Очень правильно, что в доступной форме с интересными опытами и исследованиями детям прививают интерес к этой сложной науке и поясняют азы физических законов. &quo.. Читать далее »

10.12.2020

Мама 5 клас Не могла не написати, бо дитина на минулому тижні весь вечір тільки про школу і говорила. У них був День шотландії, то в школі організували танцювально-оздоровчі перерви і вчителі з дітьми танцювали шотландські танці. Донька і нам з чоло.. Читать далее »

17.03.2020

Как Вы можете учиться в этом дерьме?Никакого уважения к одноклассникам,учителям пофиг что и где и как.Дети вырастают тупыми и не образоваными свиньями.Пофигистическое отношение со стороны администрации!Фу!Противно было здесь "учиться".Это г.. Читать далее »

Наверное, я и моя семья никогда не забудем этот ужас под названием "Виталия Николаевна Наталенко"... Она была первым учителем моего ребенка. Честно - это моя ошибка, я с самого начала поняла, что типаж "сельская красавица" - это .. Читать далее »

9 вчителів гімназіі вже поклали заяви на стіл директору в зв"язку з невиплатою зар.плати ( обдурили вчителів на 1500-2800 гривень)

Все устраивает: питание, занятия с детьми, педагоги, приятный персонал, условия на высшем уровне. Ребенку тоже очень нравится !

По певним причинам довилось поміняти три приватні школи. Так як мені є з чим порівнювати, хочу сказати, що гімназія "Прем'єр" найкраща з усіх шкіл, по всім критеріям!

Средства массовой информации сообщают, что хотят в гимназии "Премьер" отобрать ЛИЦЕНЗИЮ. Травматизм на уроках, отсутствие дисциплины, квалифицированных учителей.

У меня ребенок просыпается и ХОЧЕТ идти в школу! Я не знала, что такое бывает! Это показатель работы гимназии. Спасибо всем работникам гимназии, от всей души и с наступающими праздниками!

Для нашей семьи данная гимназия подходит отлично! К детям и родителям очень внимательное отношение как со стороны учителей, так и администрации. Тестируемся регулярно в других школах (администрация, междк прочим, об этом знает и относится очень терпи.. Читать далее »

На экскурсии вас никто ездить не заставляет! Ездите сами, если считаете, что тут в вас берут в 4 раза больше. Мой ребенок учится во втором классе, мы всем довольны. ребенок ни на что не жалуется. На далекие экскурсии нам еще рано, а вот театры, цирк .. Читать далее »

БЫЛА я в етой школе , даже училась одно время, уровень средьний, хотя учусь на бюджете, знаю что снимают деньги с родителей деньги за екскурсию зауч ИРИна в 4 раза.

Мой сын уже идет в 5 класс и хочу сказать спасибо педагогическому составу, которые приучили любовь к гимназии. Сын у меня не самый послушный ребенок, но каждый год я замечаю прогресс в его поведении. Каждый день у ребенка много положительных эмоций. .. Читать далее »

живем недалеко, решила почитать отзывы в интернете и заинтересовались. мы уже в 3 классе и нас все устраивает. ребенок постоянно под присмотром, пока мы на работе. за последнее время много чего поменялось в гимназии начиная от педагогов и заканчивая .. Читать далее »

Довго вирішувалось питання щодо вибору гімназії, і на счастя порадили гімназію "Прем`єр". Багато позитивних відгуків прочитала в мережі Інтернет і після того, як поспілкувалась спочатку по телефону, а потім зустрілась особисто з керівництво.. Читать далее »

Читаю отзывы ниже и удивляюсь, не уже ли мы говорим про одно и то же высшее заведение? Я рада, что в свое время отдала ребенка сюда. Гимназия дает сильнейшие знания, увлекает ребенка в школьную жизнь, дарит общение, положительные эмоции и самое главн.. Читать далее »


Мой отзыв

code

© OTZIV.NET